ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> Broadcast >> AVCCAM & UX Serisi Kameralar >> AG-AC30
AVCCAM & UX Serisi Kameralar
 • AG-AC8
 • AG-AC30
 • AG-UX90
 • AG-UX180
 
Broadcast AG-AC30

Yeni Compact AVCCAM Kamera. Dahili Led ışığı ile birlikte.
Düşük Işıkta Üstün Çekim Özelliklerine Sahip İş Kullanımına Yönelik El Tipi Giriş Modeli

AG-AC30, düşük ışıkta üstün çekim özellikleri ve diğer birçok profesyonel özellik ve araç sunan, el tipi portatif bir kameradır ve geniş odak aralığı (20x yakınlaştırma ve 29,5 mm geniş açı) sayesinde kullanıcının harika yakın çekimler ve büyük grup çekimleri yapmasına olanak sağlar.

Difüzyon filtresi ışık kaynağını yumuşatırken, renk dönüştürme filtresinin renk sıcaklığını ayarlaması sayesinde 2 adet dahili ışık filtreli LED video ışığı, kullanıcının gece sahnelerinde ve karanlık mekanlarda bile güvenilir şekilde çekim yapmasına imkan tanır. Bu kameranın düşük ışıkta üstün çekim özelliğini, 6.03M efektif piksel görüntü kalitesi sunan yeni tasarlanmış 1/3.1-tipi BSI sensör sağlar. Bu sayede, karanlık mekanlarda bile parlak ve harika çekimler yapabilirsiniz.
Güçlü 20x süper yüksek çözünürlüklü yakınlaştırmayı, yakınına gitme olanağınız bulunmayan sahneleri çekmek için kullanabilirsiniz. Akıllı Çözünürlük teknolojisi görüntü çözünürlüğünü korurken aynı zamanda yüksek yakınlaştırma oranlarında da çekim yapmanızı sağlar. 29,5 mm’lik geniş açı (35 mm’ye eşdeğer), kareye daha fazla kişinin ve arka planın daha büyük bir kısmının sığmasını sağlar; bu özellik de, özellikle küçük bir odada bulunan bir grubu çekerken bir hayli kullanışlıdır.

HYBRID O.I.S.+, yatay eğilmeyi ve el titremesi bulanıklığını düzeltmede kullanılan beş eksenli düzeltme sayesinde geniş açılı çekimlerden güçlü yakın çekimlere kadar her durumda bulanıklığı tamamen bastırır. Ayrıca yürürken veya diğer hareketler sırasında yapılan çekimlerde de harika efektler oluşturur. Dahili Düz Çekim (Level Shot) fonksiyonu, çekilen görüntülerin eğikliğini otomatik olarak algılayıp düzeltir.
Kayıt özelliği bulunan bu fotoğraf makinesinin 3 manuel halkası (Odak, Zoom ve İris) esneklik ve kontrol sağlarken aynı zamanda etrafın parlaklığı ne olursa olsun ışığı ayarlayarak harika fotoğraflar çekmenizi sağlar.

Kameranın 2 Kanallı XLR Ses Girişi Terminalleri, yüksek kaliteli ses kaydı için yüksek performanslı profesyonel mikrofonların kullanılmasına olanak sağlar. Kullanım rahatlığı açısından, girişlerden biri kameranın önünde, diğeri ise arkasında bulunur.

Çift SD kart yuvası, aynı anda iki karta kayıt yapma olanağı sağlayarak, önemli olayları kaydederken ekstra güvence sunar ve depolama ortamı arızalarına karşı koruma sağlar.

1.555K noktaya eşdeğer renkli vizör, daha fazla kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla eğilebilir.

Kameranın çok yönlü 3 tip Kaydırılabilir-Geri Çekilebilir LCD’si, dokunmatik olarak kumanda edilir ve yüksek çözünürlüklü 460K noktalı bir monitör ve menü ayarların yapıldığı bir dokunmatik panel olarak kullanılır. Kullanımda olmadığında, tutma yerinin ön kısmının içine kayarak daha fazla hareket olanağı ve güvenlik sağlar. Ayrıca dikey olarak 270 derece dönerek kolay yüksek açılı çekim, düşük açılı çekim ve kendi kendine çekim olanağı sunar.

Kamera, Odak Yardımı Fonksiyonlarının (Genişletme, Pik, Alan Modu Fonksiyonu) ve çok yönlü Profesyonel Yardım Fonksiyonlarının yanı sıra, çok daha fazla sayıda özellik sunar:
20x Zoom Lens (F1.8 29,5-612mm)
3 manuel halka (Odak, Zoom ve İris)
Yerleşik, güçlü LED video ışığı
2 SD kart üzerine aynı anda yedekli kayıt
2 XLR ses girişi ve HDMI çıkışı
Odaklanma Yardımı fonksiyonları
Dokunmatik Panel: 460K nokta 3.0-tipi LCD
Kamera Uzaktan Kumandası: Odak IRIS ve Zoom S/S
5 eksenli hibrid OIS ve Düz Çekim fonksiyonu

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr