ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> Broadcast >> AVCCAM & UX Serisi Kameralar >> AG-AC8
AVCCAM & UX Serisi Kameralar
 • AG-AC8
 • AG-AC30
 • AG-UX90
 • AG-UX180
 
Broadcast AG-AC8

Full-HD 1080P AVCCAM omuz kamerası, olağanüstü ergonomi ve kulanım özelliklerine, iki SD Card’a aynı anda kayıt yapabilme özelliğine, 21x optik zooma ve 50x zooma kadar akıllı otomatik moda (iA) sahiptir. AG-AC8’’nın heyecan verici özellikleri, düğünler, firma seminerleri ve konferanslar, belgeseller ve doğa filmleri, spor etkinlikleri ve gösteriler gibi yüksek performans gerektiren uygulamalarda profesyonel ve yarı-profesyonel kullanıcılar için mükemmel bir seçenek sunmaktadır.

Çift SD Card yuvası ve bu kartlara eş zamanlı kayıt yapabilme özelliği sayesinde AC8 ’, yeni Auto Switch özelliği ile, daha uzun süreli kayıtların yapılabilmesine olanak sağlarken, değerli anların hiç kaçırılmaması için bilinen Panasonic güvenilirliği ve kalitesini sunmaktadır. Relay scene özelliği, Auto Switch kesintisiz kayıt devrede iken ses kaydının yapıldığı SD kartın değiştiği anda ses kaybı olmaması için harici bir sabit disk kullanarak kesintisiz ses kaydının devam etmesini sağlar.

AG-AC8 , en sıkışık ortamlarda kameranın nesneye yakın olduğu anlarda bile mükemmel kayıt kalitesi sunan geniş açı 28mm / F1.8 lens ile birlikte gelmektedir. Bu lens ile, sahnedeki tüm önemli anlar ve ayrıntılar kayıt altına alınabilirken, AG-AC8 kamera da, esneklik ve kullanım kolaylığına genellikle ihtiyaç duyulan spor etkinlikleri, düğünler, belgeseller ve filmler gibi uygulamalar için kullanışlı bir çözüm haline gelmektedir.

Operatörün her an kamerayı kontrol edebilmesini mümkün kılan oldukça stabil ve ergonomik tasarım yapısı ile İA Akıllı Auto mod, profesyonel ayarları elle yapmanın mümkün olmadığı kısıtlı zamanlarda oldukça yararlı olmaktadır. Kamera 21x optik zooma sahiptir ve iA modda iken 50x’e kadar zoom mümkündür. 4.14M S-FS ile birlikte sunulan A 1/4.5 tip yüksek hassasiyetli algılayıcı, en zayıf aydınlatılmış ortamlarda bile parlak ve keskin görüntü garanti etmektedir.

AG-AC8 ’kameranın kontrol ayarları, 460,800 piksel dokunmatik LCD panel ve Smart Touch özelliği ile kolayca yapılabilmektedir. AVCHD ilerlemeli kayıt modları 1920x1080/50p max 28Mbps, 1920x1080/50i max 24Mbps’dan 1280 x 720 8Mbps (PM mode)’a kadardır ve güçlük bir 5 aks hibrit OIS (Optik Görüntü Sabitleyici) ile desteklenen görüntü sabitleme özelliğine sahiptir. Kayıtlar harici bir sabit diske hızlıca aktarılabilir. Böylelikle, hem yedekleme ile aklınızın rahat olmasını sağlarken hem de post prodüksiyonda esneklik ve hız sunar. Tüm bunların yanında AG-AC8, Eye-Fi ™ SD Card uyumludur, bu sayede ağa bağlanabilen cihazlara hızlı, kolay ve sorunsuz kayıt aktarımı sağlar.

Özel bir lansman (tanıtım) hediyesi olarak AG-AC8, yeni bir yüksek performanslı 2-kanal stereo mikrofon ile birlikte gelecektir.

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr