ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> Broadcast >> AVCCAM & UX Serisi Kameralar >> AG-UX90
AVCCAM & UX Serisi Kameralar
 • AG-AC8
 • AG-AC30
 • AG-UX90
 • AG-UX180
 
Broadcast AG-UX90

Sektörün en geniş açılı 24,5 mm’lik açıya, 20x Optik Zum Özelliğine ve 1.0 tipi MOS Sensöre Sahip 4K (UHD) / FHD Kayıt Kamerası

AG-UX90, kolay ve yüksek kalitede 4K/FHD kayıtlara yönelik “UX serisi standart modelidir”. Yeni tasarlanmış 24,5 mm açı• 1 ve 15x optik zuma sahip kompakt bir lensle donatılmıştır. Bu modelin Optik Görüntü Sabitleyicisi (O.I.S.), akıllı AF işlevi ve Manuel Üç Halkası profesyonel kamera işleri için idealdir.

AG-UX90 1.0 tipi bir yüksek hassasiyetli MOS sensörü ile donatılmıştır. UHD 25p ve FHD 50p/25p çok formatlı kayıtları destekler. 4K (UHD) değerli yüksek çözünürlüğe ek olarak, bu model 50 Mbps’de yüksek kalitede FHD kaydı sağlar. İki SD hafıza kartı yuvası aktarma/simültane kayıtlara olanak sağlar.

AG-UX90 ayrıca profesyonel fotoğrafçılara tanıdık gelecek olan bir tasarıma, kullanım kolaylığına ve aynı zamanda HDMI çıkışını ve XLR girişini içeren bir dizi arayüze sahiptir. Konvansiyonel HD el kameralarıyla aynı düzeyde çabukluk ve mobilite özelliği sunan AG-UX90, yüksek görüntü kaliteli 4K/HD video yapımlar için güçlü destek sağlar.

Yeni Geliştirilmiş 24.5 mm’lik Geniş Açı• 1 ve 15x Optik Zum LEICA DICOMAR Lensi
15 Optik Zum: 4-Sürüşlü Lens Sistemi hem yüksek görüntü kalitesi/hassasiyeti hem 24,5 mm’lik geniş açısı• 1 ve 15x optik zum lensiyle kompakt bir yapı sunar. Bu hızlı zum, yakınlaştırma ve uzaklaştırma işlemini hızlandırır.

Yüksek Çözünürlüklü Akıllı Zum: FHD moduda, i.Zum işlevi yüksek çözünürlüğü korurken maksimum zum yapabilme imkanını maksimum 25 katına kadar çıkarır. i.Zum özelliği, optik zum sınırına ulaştığında kusursuz bir şekildeaçılır.

Dijital Zum (x2/x5/x10): Dijital Zum işlevi, ışık yoğunluğundan taviz vermeden aktive olur. Optik zum ve i.Zum özelliğin bir araya gelmesiyse 250x• 2 gibi maksimum bir yakınlaştırma sağlanır.

LEICA DICOMAR• 3 Lens: Bu lens, Leica Kamera AG’nin en sıkı kalite standartlarından geçmeyi başarmıştır. Bir çoklu kaplama işlemi yankı izlerini ve yansımayı en aza indirerek sonucunda özellikle net görüntüler sunar.

Yüksek Hassasiyet, UHD 25p veya FHD 50p Kayıtları İçin 1.0 Tipi MOS Sensörü

Yüksek Görüntü Kaliteli, Yüksek Duyarlılıklı 1.0 tipi 4K MOS Sensörü: 1.0 tipindeki MOS sensörü, olağanüstü olağanüstü bir alan derinliği ve görüntü kalitesi ile duyarlılığı arasında mükemmel bir denge sunar. UHD (3840x2160) 25p modunda yüksek çözünürlükte kayıt yapılabilir.
Yüksek Görüntü Kaliteli FHD Kaydı: FHD (1920x1080) modunda, 50 Mbps bit hızıyla profesyonel ve üst düzey görüntü kaydı yapılabilir.
UHD/FHD/SD Çok Formatlı Kayıt: Çok yönlü kayıt modları çözünürlüğe, kare hızına, bit hızına ve dosya formatına göre seçilebilir.

FHD VFR (Değişken Kare Hızlı) Kayıt, Çift SD Hafıza Kartı Yuvası
FHD VFR Kayıt: VFR kaydı 9 adımda 2’den 50 fps’ye kadar ayarlanabilir.
Sınırsız Aktarma Kaydı: Çift SD hafıza kartı yuvaları kullanılarak, otomatik olarak sürekli 1. Yuvadan 2. Yuvaya kaydedilir. SD kartı değiştirilerek, görüntüler uzun saatler boyunca sürekli kaydedilebilir• 5

Profesyonel Kamera İşlerini Desteklemek İçin İşlevler ve Tasarımlar
Dokunmatik panelli LCD ve EVF
HDMI: UHD 25p ve FHD 50p’ye kadar dijital çıkışlar.
VIDEO/SES ÇIKIŞI: Video ve ses izlemesi için analog sinyal çıkışı verir
XLR SES GİRİŞİ İki kanallı XLR ses girişiyle (değiştirilebilir 48 V fantom güç kaynağı, MIC ve LINe ile) ve manuel ses düzeyi ve OSD seviye ölçeri ile donatılmış
iPad Uzaktan Kumandası: iPad AG ROP uygulamasını• 6, Apple App Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama, kablosuz modülünün (isteğe bağlı AJ-WM50 veya AJ-WM30) takılmasına bağlı olarak AG-UX90’ın uzaktan ve kablosuz olarak kontrol edilmesine olanak tanır. Kaydırma, İris, REC Başlatma/Durdurma ve görüntü kalitesi ayarları gibi birçok kontrol işleminin yapılabilmesini sağlar.

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr