ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> Broadcast >> P2 HD Ailesi >> P2 Kameralar >> AJ-PX380GF
P2 HD Ailesi
 
Broadcast AJ-PX380GF

AVC-ULTRA Özelikli Omuz Kamerası
AVCLong Kodek Ailesi
MicroP2 Kart Yuvası
LTE/3G/Wireless Bağlantı Özelliği

AJ-PX380G düşünceli bir şekilde video üretim ihtiyaçlarınızı karşılamak ve şüphesiz operasyonlarınızı iyileştirmek üzere tasarlanmıştır. Değiştirilebilir lensli bu omuz tipi kamera kayıt cihazı sadece kompakt, hafif bir taşınabilirlik ve düşük maliyetli işletme sağlarken yayın görüntü kalitesi sağlamak ve ağ temelli iş akışlarını güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda bir kamera kaydedici olarak veya stüdyoda/canlı yayın uygulamalarında da kullanılabilir. Kameranın 1/3 tipi 2,2 megapiksel 3MOS sensörü yüksek hassasiyet ve yüksek S/N sağlar. Yayın seviyesindeki AVC-ULTRA• 1 kodekleri (AVC-Intra, AVC-LongG ve AVC-Proxy) de kayıt kalitesini daha da arttırır.

Bu seçenek çeşitliliği ile, ihtiyaçlarınıza en uygun kodeki çaba harcamadan seçebilirsiniz. Bu yüksek çözünürlüklü kamera sadece yüksek kaliteli 4:2:2 10 bit kayıttan HD akışına ve FTP iletime kadar olanak sunmakla kalmaz, aynı zamanda 1080/50p, 59.94p toplama ve 3G-SDI çıkış sağlar. Bir P2 kart yuvası• 2 ve microP2 kart yuvaları ile gelir. Ağ işlevleri• • kablolu LAN, kablosuz LAN, ve 4G/LTE bağlanabilirliğini destekler. Yeni iş akışı işlevleri arasında PC/Mac, tablet veya akıllı telefonlar ile Kablosuz Ön İzleme/Uzaktan kumanda, Yükleme sırasında Kayıt ve Yayın Sırasında Akış bulunur. Bir SDI girişi ve kablosuz bağlantı yuvası da bulunmaktadır, böylece tam kapsamlı bir ağ bağlantısı desteği sunulmaktadır.
AJ-PX380G aynı zamanda tümleşik bir stüdyo kamerası adaptörüne sahiptir, böylece bu esnek kullanımlı kamera tam işlevli bir stüdyo kamera sistemine dönüştürülebilmektedir. İsteğe bağlı AG-BS300G baz istasyonu sadece iki standard HD-SDI kablosuna• 3 bağlandığında, sistem kamera işlevlerinin ve kaydın• 4 ve ayrıca geri dönen görüntülerin ve interkom işlevlerinin tam olarak uzaktan kumanda edilmesini sağlar.

AJ-PX380G aynı zamanda biri sadece yüksek çözünürlüklü kamera kayıt cihazı• 5 ve diğeri, yani AJ-PX380GF eksiksiz olarak bir FUJINON 17x Zoom Lens ve AG-CVF15G Renkli HD Vizör ile birlikte gelir.


Diğer Özellikler
2,2 megapiksel 1/3 tipi 3MOS görüntü sensörüne sahip olan bu gelişmiş kamera kayıt cihazı F12 (50Hz) / F11 (59,94 Hz) gibi yüksek bir hassasiyet ve mükemmel resim kalitesine sahiptir.
1080/50p desteği, 1080/50i, 25p, 720p çoklu formatta HD ve SD kayıt. 60i, 60p, 24p ve 30p desteği için 50 Hz ve 59,94 Hz arasında geçiş yapılabilir• 1.
Popüler AVC-Intra100/50, düşük bit oranlı Tam HD (1920 x 1080) 4:2:2 10 bit resim kaliteli AVC-LongG50/25 ve uzatılmış kayıt için AVC-LongG12 (8 bit 4:2:0) dahil olmak üzere AVC-ULTRA• 2 çoklu kodek ailesine sahiptir.
Düşük bit oranlı AVC-Proxy ile çift kodekli kayıt ağ üzerinde çalışmayı daha da iyileştirir.
Tam işlevsel stüdyo uygulamaları için özel olarak tasarlanmış stüdyo kamera adaptörü.
Standart olarak bulunan iki microP2 kart yuvası ortam maliyetlerini büyük ölçüde düşürür ve Eş Zamanlı Kayıt ve Çalıştırma Sırasında Ortam Değiştirerek Kayıt özellikleri sağlar. Ayrıca bir P2 kart yuvası• 3 da bulunur. DCF Technologies, Multi-Format, Inc'in lisansı ile kullanılmıştır. Esnek Ağ İşlevleri• • FTP Veri Aktarımını ve Akışını da içerir
Kablolu LAN, kablosuz LAN, ve 4G/LTE bağlanabilirliği. FTP sunucusuna yükleme ve Akış işlevleri desteklenir.
Yeni bir işlev olan Yükleme Sırasında Kayıt kaydedilen klipleri otomatik olarak bir FTP sunucusuna veya bulut sunucusuna yükler. Yükleme arka planda gerçekleştirilir ve kayıt/oynatma işlevi aktarım sırasında sürer.
Kayıt sırasında Yayın Sırasında Akış işlevi de gerçekleştirilebilir. 800 kbps'ten 6 Mbps'e (Tam HD) kadar seçim olanağına ek olarak, akış için bir QoS (Quality of Service, Hizmet Kalitesi) modu da mevcuttur. Dengeli akış performansı için, bit oranını ve çerçeve oranını ağ koşullarına uyacak şekilde otomatik olarak kontrol eder.
Kablosuz LAN'a bağlandığında, bir PC/Mac, akıllı telefon veya tablet ile kaydedilen kliplerin önizlemesi yapılabilir ve meta veriler kontrol edilebilir ve düzenlenebilir.
iPad için P2 ROP uygulaması sunulmaktadır, böylece gelişmiş bir kamera uzaktan kumanda işlevi sağlanmaktadır.

    © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr