ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> Broadcast >> P2 HD Ailesi >> P2 Kameralar >> AJ-PX800
P2 HD Ailesi
 
Broadcast AJ-PX800

Haber yayıncılığında devrim yaratan üç sensörlü, yüksek mobiliteli, üstün görüntü kalitesi ve network fonksiyonlarıyla dünya'nın en hafif 2/3 omuz tipi HD kamera.

AJ-PX800G haber yayıncılığı için yeni nesil bir kamera'dır. Network'e bağlanabilir ve üstün resim kalitesi, yüksek mobilite ve mükemmel performans sağlar.
Sadece 2.8 kg (ana ünite) ağırlığında olup, yayıncılık uygulamaları için üç MOS görüntü sensörü ile donatılmış olan AJ-PX800G dünya'nın en hafif omuz tipi kamera'dır. Ayrıca AVC-ULTRA multi-codec kaydını destekler. Görüntü kalitesi ve kaydedeilmiş veri seviyesi AVC-ULTRA'nın codec ailesin'den birinden (AVC-Intra/AVC-LongG) uygulamaya göre seçilebilir. Bununla beraber, düşük seviyeli AVC-Proxy dual-codec kaydı, network tabanlı uygulamalar ve off-line kurgusu için ideal'dir. Dahili network fonksiyonları wired LAN, wireless LAN ve 4G/LTE network bağlantılarını detekler ve yerinde önizleme, veri'nin server'a upload edilmesi ve streaming'i mümkün kılar. AJ-PX800G adeta her türlü yayıncılık ihtiyacına çözüm olan bir ürün'dür.

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr