ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> Broadcast >> Stüdyo Kameraları >> Studyo Kamerası >> AK-HC3500A
Stüdyo Kameraları
 
Broadcast AK-HC3500A

Full HD 1080i Çözünürlük Sağlayan Yeni 3CCD-IT Fiber Studyo Kamerası.

• Stüdyo ve saha uygulamaları için
• 14-bit A / D dönüştürücüsü
• 38-bit Dijital Sinyal İşleme (DSP)
• Geliştirilmiş DTL Sinyal İşleme
• Power dahil Fiber kablo sayesinde 2Km kablo bağlantı desteği.

AK-HC3500 gelişmiş kamera tasarımında doruk noktası. Benzersiz 2/3 tipi IT-3CCD ve uzamsal ofset işleme teknolojilerinin yanında sıra dışı görüntü kalitesi için yeni geliştirilen 14 bitlik A-D çevirici ve 38 bitlik dijital sinyal işlemeli LSI da sunuyor. Sahada çekimin taleplerine yönelik olarak daha kolay ve rahat kullanım için ergonomik bir tasarıma sahip. Üstün performansı da eklendiğinde yüksek tanımlı çağ için ideal bir çok formatlı stüdyo ve saha kamerası ortaya çıkıyor.

2.2 megapiksel IT-3CCD

Panasonic CCD sensör teknolojisi ve geliştirilmiş çipli lens performansı 2000 lükste F10 (1080/59.94i) ve F11 (1080/50i) hassasiyet, düşük lekelenme seviyesi ve 60 dB sinyal/gürültü oranı sunuyor.

Panasonic’in tek kanallı aktarım sistemi ve uzamsal ofset işleme teknolojisi, sinyal modülasyon derinliğini artırıyor ve harelenmeyi azaltıyor.
A-D çevrim klasik 12 bit değil 14 bitlik. 38 bitlik DSP ve Panasonic’in gerçek zamanlı gamma düzeltimi, DRS (Dynamic Range Stretch) ve diğer yüksek performanslı işlevlerle yüksek kaliteli görüntüler sağlıyor.

Renk düzeltimi

12 vektörlü değişken maskeleme devresi her rengin ayrı ayrı hassas ve bağımsız olarak ton ve doygunluk ayarının yapılmasına imkan veriyor.

Cilt tonu ayrıntısı düzeltimi

İki cilt tonu üzerinde ayrı ayrı odaktan saptırma, kırışıklıkların ve soluk bölgelerin azaltılmasına yardım edip insanların çekiminde güzel ve doğal dokulu sonuçlar veriyor. Tüm ton aralığı (360 derece) boyunca odaktan saptırma yapılabildiği için, cilt tonlarından başka renklere de uygulanabiliyor.

Geliştirilmiş DTL sinyal işleme

Zenginleştirilmiş DTL sinyal işleme yatay ve dikey yönlerde, karanlık ve parlak yerlerde en az gürültüyle üstün görüntü kalitesi sağlıyor.

Kolay kullanım ve genişletme

AK-HC3500 kolay kullanım için Panasonic’in geniş kapsamlı yayın kamerası tasarımı var. Arka paneldeki zemin ışığı karanlıkta kullanımı kolaylaştırıyor, bir SD Memory Card yuvası kullanıcı ayarlarının kolayca saklanmasını sağlıyor. Optik kablodaki baskıyı azaltmak için çıkarılabilen bir optik konektör de var.

Kolay taşıma ergonomisi

Müşteri isteklerine yanıt olarak bu kamerada öncekilere göre çok sayıda iyileştirme var. Bunların içinde en uygun ağırlık dengesi, takviye birimiyle kullanıldığında yüksek verim, daha rahat taşıma için alçak ağırlık merkezi var. Bu gelişmiş tasarım sayesinde AK-HC3500 stüdyo ve dış mekanlarda üstün verimliliği garantilerken kullanıcıda yorgunluğu azaltıyor.

Takviye birimine kolay montaj

Opsiyonel takviye birimi AK-HBU3500’e kablosuz montaj ve vizörle kameranın optik eksenleri arasında en az fark sayesinde AK-HC3500 çekimde gereken üstün manevra yeteneğini sağlıyor.

Vizörler

AJ-HVF21KG HD EVF tipi vizör ve AK-HVF931A LCD renkli, 90 derece çevirme açılı, 16:9/4:3 ayarlı vizör mevcut.

Kamera kontrol birimi

Yarım kabin rafı boyutlu AK-HCU3550 kamera kontrol birimi kamera ile CCU arasında uzun mesafelerde bile üstün görüntü kalitesini korumak için fiber optik iletim sistemi kullanıyor. Birim sadece HD görüntü sinyal çıkışlarına değil aynı zamanda SD görüntü sinyal (SDI ve analog kompozit) çıkışlarına da sahip. İki adet aygıt 3U kabin rafı kaplayacak şekilde yan yana yerleştirilebiliyor. Standart özellikler olarak prompter girişleri, iki adet RS-422 ve iki adet de RS-232C devresi var.

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr