ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> Broadcast >> VARICAM Ailesi >> Kameralar >> VARICAM 35
VARICAM Ailesi
 
Broadcast VARICAM 35

4K Çözünürlüklü Görüntüler Ve Yeni Devrimsel Varicam İş Akışları

Tarzıyla Devrim Yaratıyor
VariCam kamera serisi geniş çeşitlilikteki filmlerde, reklamlarda ve televizyon programlarında kullanılır ve renk üretimi, görünümü ve üretim sektörüne progresif iş akışları getirmesiyle tanınır. Artık VariCam 35 satışa sunuldu. VariCam serisinin geleneklerinden ve konseptinden faydalanırken, harika genişliği, geniş renk skalası ve 4K çözünürlüğüyle kullanıcılarına duyguları tetikleme konusunda yardımcı olur ve aynı zamanda çift kodek kayıt, dahili kamera renklendirme ve modüler tasarım özelliklerinin eklenmesiyle iş akışında devrim yaratır. VariCam 35 çok sayıda özellik içerir. Duyguları tetiklemek için neleri kullanabileceğinizi görün.
VariCam 35 4K kamera kaydedici yeni geliştirilmiş süper 35 mm MOS görüntü sensörünü ve AVC-ULTRA ailesi video kodeklerini içerir. Yeni kamera’nın 4K, UHD, 2K ve HD dahil olmak üzere çoklu formatlar arasındaki (AU-V35C1) mükemmel görüntü yönetimi, 4K aktivitelerinin yanı sıra en son teknoloji film yapımı, reklam ve dizi çekimleri için eşsiz bir araç niteliğindedir.

VariCam 35'in yenilikçi tasarımı 4K kamera modül ünitesini (AU-V35C1) ve aynı zamanda Panasonic’'in yeni 2/3 tip kamera modül ünitesiyle (AU-V23HS1) değiştirilebilen kayıt modülü ünitesini (AU-VREC1) içerir. Profesyonellere s35 mm ve 2/3 tip kamera başlıkları arasında yaratıcılıklarına en uygun şekilde geçiş yapma imkanı sunar.
VariCam 35, 4096 x 2160 (17:9) 4K görüntü çekimi için 35mm yeni Panasonic süper 35 mm MOS sensörü kullanır; Bu görüntüleyici 4K için AVC-ULTRA kodeklerle bir araya geldiğinde çok iyi yönetilebilen ve pratik 4K üretim dosya boyutlarını mümkün kılar. Yeni görüntüleyici 14 + gibi çarpıcı bir stop genişliği sunar ve yüksek kontrastlı, geniş ve dinamik aralıklı görüntüleri orijinalinden taviz vermeksizin yakalar. Güçlü renk yönetimi özellikleri mükemmel görüntü doğruluğu için oldukça genişletilmiş bir renk skalası sunar ve orijinal kaynak malzemesinin tam doğrulukla aktarılabilmesi için Akademi Renk Kodlama Sistemi (ACES) iş akışının desteklenmesine izin verir.

Kamera kaydedici’nin üst seviye üretim özellikleri arasında yer alan gerçek zamanlılık, yüksek kare hızı ve 120fps• 'ye kadar değişken hızda 4K kayıt1, üst seviye 2K/FHD kayıt becerisini kanıtlar; Paralel eş zamanlı 4K/ UHD, referans 2K/HD ve dahili kamera başlangıç renk derecelendirmesi ve izleme/düzenleme kolaylığı için proksi kayıtlar ile gelişmiş iş akışı mümkün olur. . Kamerada aynı zamanda yeni geliştirilmiş optik yakınlaştırma işlevselliğine sahip OLED elektronik vizör (EVF) mevcuttur. Son olarak, dahili kamera üst kalite ses kaydı için 24 bit LPCM ses kayıt özelliği eklenmiştir.

VariCam 35,AVC-ULTRA 4K'da 4 K ve UHD ve AVC-Intra 100/200• 2'de 2K ve FHD dahil önceden görülmemiş uzaklıkta kayıt formatları sunacak. Yüksek hızda dosya alışveriş ihtiyacına dönük olan kamera proxy dosyaları 4K ve 2K üretim formatlarına paralel olarak kodlamakta ve hızlı ve verimli çevrimdışı düzenlemeye imkan sunmaktadır. Ayrıca HD kayıt için Apple ProRes 4444 ve ProRes 422 HQ• 3 desteği içerir. ProRes kodek bileşeni, yıllardır ProRes kaydedicilerin satışını yapmış olan ATOMOS Global Pty. Ltd. lisanslıdır.
VariCam 35, yüksek kare hızı ve 4K kayıt için Panasonic’in yeni expressP2 kartını kullanacak. Kamerada ikisi expressP2 kartlar ve ikisi microP2 kartlar için olmak üzere toplamda dört adet hafıza kartı yuvası yer alacak. Yeni expressP2 kart 130 dakikaya kadar 4K/24p içeriğini kaydedebilmektedir. MicroP2 kart daha tipik üretim kare hızlarında HD veya 2K kayıt için tasarlanmıştır.

Profesyonel arayüzler şunları içerir: 4K QUAD çıkış için 3G-HD-SDI x4; RAW çıkış için 3G-HD-SDI x2; izleme için bir HD-SDI çıkışı (4K'dan dönüştürülür); ve 24-bit, 48KHz sesli dört kanalı kaydetmek için iki XLR girişi. Çoklu bir konektör kamera başlığının kayıt modülüne yerleştirilmesini kolaylaştırır. Başka bir çarpıcı tasarım yeniliği olarak, VariCam 35 gerçek zamanlı kontrolü kolaylaştırmayı ve kamera sabit konumdayken kolay erişim sağlamayı hedefleyen çıkarılabilir bir kontrol paneli içermektedir. VariCam 35 standart bir 35 mm PL mount kiti içerir.

    © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr