ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> Broadcast >> VARICAM Ailesi >> Kameralar >> VARICAM Pure
VARICAM Ailesi
 
Broadcast VARICAM Pure

Sıkıştırılmamış, 4K RAW çekimi yapabilen bir Codex kaydedici barındıran sinemaya yönelik VariCam 35

Panasonic VariCam, Codex’in ultra güvenilir Çekim Sürücülerine RAW dosyaları üretir. Ve bu, Codex Production Suite ile yapılan eksik bir günlük çekim, inceleme ve arşivleme sistemi için bir geçit özelliği taşır. Tek bir iş akışı, hangi kamerayı seçerseniz seçin, başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayacaksınız.
ıkıştırılmamış 4K RAW Çekim
Panasonic VariCam Pure ile en yüksek kalitede görüntüler çekmek için Panasonic ve Codex tarafından tasarlanan bir kamera sistemi. ProRes dosyaları ve gerekli diğer tüm ürün üretimleri için Codex Production Suite üzerinden basit bir iş akışıyla 120 fps’ye kadar 4K RAW.

120 fps’ye kadar 4K RAW
Entegre kamera paketi (kablosuz)
Codex Production SuiteTM üzerinden sektör standartlarında iş akışı
Birinci sınıf görüntüleme bilimi, yüksek kalitede görüntü işleme, Codex Dosya Sistemi (CFS) ve sezgisel ara yüzüyle Codex Production Suite, tüm ürünlerinizi tek bir güçlü sistemle oluşturmak ve yönetebilmeniz adına, renk derecelendirme, LUT yönetimi, QC, meta verisi düzenleme ve ses senkronizasyonu için çok yönlü araçlara sahiptir.

Üstelik daha fazla esneklik için Codex Production Suite, Mac Pro ve MacBook Pro ve bunlarla birlikte Codex’s S - ve XL Serisi Vault üzerinden de kullanılabilir.
Codex Production Suite
Günümüzün karmaşık ürünleri, mümkün olan her noktada sadelikten yanadır. ACES ile sistem üstü renk yönetiminden derecelendirme, kod çevirme ve incelemeye ve kaset üzerine arşivlemeye, CODEX Production Suite verilerinizi güvenli bir şekilde yönetebilmeniz için gerekli olan tüm araçlara sahiptir. İster DIT, ister veri çevirmeni veya gönderim servisi olun, ihtiyaç duyduğunuz tüm dosyaları dilediğiniz tüm formatlarda sunabilen Codex Dosya Sisteminin gücü sayesinde, ihtiyaç duyan herkesin doğru dosyaları ve bilgileri mümkün olan en çabuk şekilde edinebilmesini kolaylaştırır.
Ve Codex Aktarım Sürücüleri, kritik öneme sahip verilerin sistem üzerinden sistem yakınına veya lokasyondan gönderim servisine güvenli şekilde taşınması için ideal araçlardır. Her şeyi birbirine bağlayan tek bir birleşik ve sade iş akışı.
Panasonic VariCam Pure
Sinematograflar ve prodüktörler, daha yüksek çözünürlük ve yüksek dinamik aralığı bir araya getirerek içeriklerini yarının dağıtım platformlarına yönelik olarak gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyecek şekilde yapılandırırken bugün mümkün olan en iyi görüntüleri sağlamak adına, yüksek çözünürlük ve daha geniş dinamik aralıktan oluşan bir kombinasyon talep ediyorlar.

Panasonic VariCam Pure, tüm bu gereksinimleri aynı zamanda sinematografların ve ekiplerinin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmış olan küçük, kompakt, sağlam ama sağlam bir paketle karşılamanın da ötesine geçer.

Bölümlerden oluşan televizyon gösterimleri, 4K UHD TV veya 4K DCI sinema ürünlerine yönelik 4K RAW kazanımı gerektiren uzun metrajlı prodüksiyonlar için ideal olmakla beraber, VariCam Pure ayrıca Codex Sürücülerine 14’ten fazla enlem stopu ve entegre Codex kaydı sunan bir 4K Super 35 sensöre sahiptir. Yepyeni kusursuz kamera çözümü.

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr