ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP KAYITÇILAR ve YAZILIMLAR >> NVR KAYITÇILAR >> WJ-NX200K/G
IP KAYITÇILAR ve YAZILIMLAR
 
CCTV WJ-NX200K/G

H.265/H.264 Destekli Network Dİsk Kayıtçısı (Max.32 Kanal)

Entegre GUI ve sağlam yerleşik IP güvenliği ile uçtan uca güvenli bir bilgisayarsız izleme çözümü sunan ölçeklenebilir kayıt cihazı
H265WJ-NX200 çok önemli misyonu olan uygulamalar için bilgisayarsız, uçtan uca emniyetli bir izleme çözümü sağlayan GUI entegreli ve güçlü IP güvenliği gömülü, H.265/H.264 yüksek çıktılı bir Ağ Video Kaydedicisidir (NVR). NVR, videonuzun kurcalanmasını ve gözetlenmesini önlemek üzere FIPS 140-2 Seviye 1 standartlarına uyan tüm i-PRO Extreme kameralar için tam veri şifreleme özelliğine sahip akış kaydı yapılmasını destekler.

Kolay kurulum ve yüksek güvenilirlik imkanı sunan WJ-NX200, izleme sisteminizin toplam sahip olma maliyeti düşünüldüğünde uygun maliyetli bir alternatiftir.

Bilgisayarsız izleme çözümü sistemin yapılandırılması veya çalışması için bilgisayar gerektirmez. Otomatik Güvenlik Sistemi yapılandırma sihirbazı son derece kolay olan kurulum özelliklerinden biridir. Kullanıcılar bu sayede kayıt cihazı ve kameraların ayarlarını ana ekrandan birkaç dakikada tamamlayarak WJ-NX200'e dört adımda "Kolay Başlangıç" yapabilir. İki HDMI çıkışına sahip olan WJ-NX200, kullanıcıların bilgisayara gerek duymadan, ana ekrandan tüm özellikleri kullanabilmesine olanak tanır. Ana ve yardımcı ekranlar çok ekranlı izleme desteği sunarken, birincil ekran 4K çözünürlüğü, ikincil ekran da Full HD çözünürlüğü destekler.
Küçük resimlerle görüntü arama, izleme verileri içinde görüntü aramayı ve bulmayı kolaylaştırır. Yüksek hızlı kopyalama sayesinde veri aktarım hızı, önceki NVR’lere göre 3 kat daha yüksektir.

Bunların yanı sıra, WJ-NX200 orijinal dosya sistemi tarafından veri erişimini (okuma/yazma) hızlandırabilir ve sabit sürücüyü verimli bir biçimde kontrol eder.
Sabit kayıt ve çalışma için NVR, anlık güç kesintisine dayanıklıdır ve 200 ms'yi aşmayan anlık voltaj düşüşü durumunda çalışmayı ve kaydı sürdürür.

WJ-NX200'ün bankacılık ve perakende sektörü, restoran, hastane, eğitim, fabrika, benzin istasyonu gibi pek çok alanda kullanılması amaçlanmaktadır.

Güvenli İletişim ve yüksek sıkıştırmalı kayıt
H.265 ve Akıllı Kodlama sayesinde depolama alanında önemli oranda azalma
32 kanala yükseltilebilen 9 kanal kamera girişi. H.265 / H.264 karıştırılmış kayıt desteği
Ön yüklü Symantec cihaz sertifikaları (Güvenli İletişim Kitleri gereklidir)
Extreme Data Security
Bilgisayarsız ve VMS'siz izleme çözümü
Varsayılan kamera sayısıyla kamera lisans ücreti ve yıllık lisans güncellemesi yok
Dahili GUI ve Çift HDMI (4K/FHD) çıkışı
Otomatik kamera yapılandırması
Küçük resimlerle görüntü arama
USB depolamaya yüksek hızlı kopyalama
Yüksek güvenlikli ve verimli veri okuma/yazma
Ekonomik yazma: Orijinal dosya sistemi tarafından veri erişiminde (okuma/yazma) hızlanma
Anlık güç kesintisi için önlemler: 200 ms'yi aşmayan anlık güç kesintisi durumunda normal çalışma; 200 ms veya üstü bir değeri aşan güç kesintisinde güvenli kapatma

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr