ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP KAYITÇILAR ve YAZILIMLAR >> NVR KAYITÇILAR >> WJ-NX300K/G
IP KAYITÇILAR ve YAZILIMLAR
 
CCTV WJ-NX300K/G

H.265/H.264 yüksek çıktılı ve Ölçeklendirilebilir Dahili TURBO-RAID Network Dİsk Kayıtçısı (Max.32 Kanal)

WJ-NX300, kritik uygulamalar için uçtan uca bilgisayarsız gözetim çözümü sağlayan entegre GUI ve sağlam yerleşik IP güvenliğine sahip yüksek çıktılı H.265/H.264 Ağ Video Kayıt Cihazıdır. NVR, videonuzun kurcalanmasını ve gözetlenmesini önlemek üzere FIPS 140-2 Seviye 1 standartlarına uyan tüm i-PRO Extreme kameralar için tam veri şifreleme özelliğine sahip akış kaydı yapılmasını destekler.

WJ-NX300, kolay kurulum ve kullanım, yüksek güvenilirlik sağladığından gözetim sisteminizin TCO'su göz önüne alındığında uygun maliyetli bir alternatiftir.

Bilgisayarsız gözetim çözümü sistemin yapılandırılması veya çalışması için bilgisayar gerektirmez. Otomatik Güvenlik Sistemi yapılandırma sihirbazı son derece kolay olan kurulum özelliklerinden biridir. Bu yüzden kullanıcılar kayıt cihazı ve kameraların ayarlarını ana ekrandan sadece birkaç dakikada tamamlamak için dört adımda WJ-NX300'e "Kolay Başlangıç" yapabilir. HDMI çıkışlarından dolayı WJ-NX300, kullanıcıların tüm özellikleri bilgisayarı açmadan ana ekrandan kullanmalarına olanak sağlar. Ana ve yardımcı ekranlar çok ekranlı izleme desteği sunarken, birincil ekran 4K çözünürlüğü, ikincil ekran da Full HD çözünürlüğü destekler.
Küçük resimlerle görüntü araması, gözetim verilerinde görüntü arayıp bulmayı kolaylaştırmaktadır ve yüksek hızlı kopyalama nedeniyle veri transferi hızı önceki NVR'lere kıyasla 3 kat daha fazladır.

TURBO-RAID fonksiyonları veri güvenilirliği ve yüksek performans çıkışı sağlayabilir. Ayrıca sistem çökmesi durumunda kurtarma süresi genel bir ağ kayıt cihazına kıyasla yarıya kadar düşürülür.

Dahası WJ-NX300, orijinal dosya sistemi ile veri erişimini (okuma/yazma) hızlandırabilir ve böylece sabit sürücüyü etkin bir şekilde kontrol edebilir.
Sabit kayıt ve çalışma için NVR, anlık güç kesintisine dayanıklıdır ve 200 ms'yi aşmayan anlık voltaj düşüşü durumunda çalışmayı ve kaydı sürdürür.

Güvenli İletişim kameralar ve NVR'nin yanı sıra NVR ve uygulamalar arasında çalışarak tam güvenlikli uçtan uca çözüm sunar. Cihazları siber saldırılardan korur ve parola koruması ve değişiklik tespiti ile videonun sızdırılmasının yanı sıra iletişim ağlarındaki verilerin sızdırılmasını da önler.

WJ-NX300; Kamu Güvenliği, Ulaşım (havaalanları, trenler veya metrolar), Bankacılık, Satış, Hastaneler, Eğitim, Fabrikalar ve daha birçok uygulamaya yönelik olarak tasarlanmıştır.

Güvenli ve Yüksek Sıkıştırmalı Kayıt
32 kanala yükseltilebilen 16 kanal kamera girişi
H.265 / H.264 karıştırılmış kayıt desteği
512 Mbps'lik toplam çıktı (256 Mbps'lik kayıt bant genişliği ile)
Ön yüklü Symantec cihaz sertifikaları•
Extreme Data Security
Bilgisayarsız ve VMS'siz izleme çözümü
Varsayılan kamera sayısıyla kamera lisans ücreti ve yıllık lisans güncellemesi yok
Dahili GUI ve Çift HDMI (4K/FHD) çıkışı
Otomatik kamera yapılandırması

Ölçeklendirilebilir depolama
(4) entegre sürüş yuvaları RAID 1/5/6
132 TB'a kadar harici depolama yükseltme

Yüksek güvenlikli ve verimli veri okuma/yazma
HDD ömrünü artıran dinamik HDD güç yönetimi
Kayıt bant genişliğini ve performansı düşürmeden hızlı RAID kurtarma için TURBO-RAID
Ekonomik yazma: Orijinal dosya sistemi tarafından veri erişiminde (okuma/yazma) hızlanma
Anlık güç kesintisi için önlemler: 200 ms'yi aşmayan ani güç kesintisinde normal çalışma; 200 ms'lik veya daha uzun süreli güç kesintisinde güvenli kapatma

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr