ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP DOME KAMERALAR >> 360° İÇ ORTAM KAMERALAR >> WV-S4150
IP DOME KAMERALAR
 
CCTV WV-S4150

360 Derece 5 Megapiksel İç Mekan Dome Network Kamera

Panasonic'in yeni ağ kamera serisi, 5MP çözünürlüğü, depolama ve ağ bant genişliğini önemli ölçüde azaltabilen en son akıllı kodlama teknolojisi ile birleştiriyor. Bu 5MP 360 derece kamera, yeni H.265 sistemi gibi, yeni i-PRO Extreme kamera platformumuzun bir parçasıdır.

Panasonic WV-S4150, Süper Dinamik 108dB sayesinde en zorlu ve hareketli ortamların görüntüsünü en yüksek kalitede çekiyor. Özellikle, balık gözünün kenarındaki bir kişinin yüzü veya bir nesne gibi ayrıntılar, diğer 360 derece kamera modellerine kıyasla daha az bozulma yaşar, böylece çok daha nettir. Bu, hem karanlık hem de parlak görüntü alanları için geçerlidir.

Akıllı Otomatik (iA) modu, çeşitli görüntülerde en iyi ayarlı görüntü için kamera parametrelerini otomatik olarak optimize ederek hareketli nesnelerin keskin görüntüsünü sağlar. Bunu yaparken de, tam otomatik kapağı, iris kontrolünü, arkadan aydınlatmalı kompanzasyonu ve otomatik görüntü sabitlemeyi kullanır. Bu kamera, önemli kamera ayarlarını otomatik biçimde gerçek zamanlı olarak düzeltmek için, görüntü dinamiklerini ve hareketini denetler; bu da, hareket halindeki nesnelerde hareket bulanıklığı gibi bozulmaları azaltır.

En yeni H.265 Akıllı Kodlama teknolojisini kullanan sistem, bant genişliği etkinliğini, daha uzun kayıt yapabilmek ve hafızayı daha az doldurmak için, H.264 üzerinden akıllıca %95'e• 1 kadar azaltmaktadır. Yeni kare hızı kontrolü Auto-VIQS ile bir araya geldiğinde, kameralar H.264'e göre veri miktarını durgun görüntüler için yaklaşık %95'e kadar ve hareketli görüntüler için de %80'e kadar azaltabilir.

Ayrıca, tam veri şifreleme akışını destekler ve videonuzun güvenliğini sağlamak üzere FIPS 140-2 1. Seviye standartlarına uygundur. Üçüncü iş ortağı sertifikamız, siber saldırılardan korunmayı, video kaçaklarının önlenmesini ve iletişim ağlarındaki verileri güvenceye alır.

Bu kamera, perakende ve bankacılık, okul veya hastane gibi kamu binalarında gözetim, ulaşım (havaalanı ve metro istasyonları), lojistik ve çok daha fazlası için uygundur.

Gelişmiş Davranış Analizi, Gizliliği Koruma ve Otomatik CCTV için Güçlü Dahili Analitikler
Isı Eşleme
Isı eşleme, insan trafiği fazla olan ve çok durulan bölgeleri analiz etmeyi sağlar ve bu nedenle kameranın görüş alanındaki ayak sesini görselleştirir. Bu, özellikle perakende pazarı olmak üzere, iş zekası ve operasyonel verimlilik uygulamaları için idealdir.

Kullanıcılar, sıcak noktaları ve ziyaretçilerin davranışlarını analiz ederek mağazalarındaki insan trafiği en yüksek ve en düşük olan alanların konumlarına göre alanları personel seçme gibi operasyonel kararlar verebilir.
İnsan Sayımı
İnsan sayımı perakende, okullar, bankalar, rekreasyon tesisleri, müzeler, havalimanları ve akıllı müşteri ve operasyonel içgörüye ihtiyaç duyan diğer ortamlar da dahil olmak üzere, çeşitli çevrelerde insan sayısını öğrenmek için idealdir. Bu sistem, günlük ziyaretçi sayısını anlamanıza olanak tanıyan veri analizi sağlar.

Buna ek olarak, en yoğun ve önemli alanlar veya sergiler tespit edilebilir ve (ısı haritalaması ile birlikte) bütün ziyaretçi akışı boyunca müşteri deneyiminin iyileştirilmesine olanak tanır.
İnsan Maskeleme (Hareketli Nesne Kaldırma)
Panasonic'in insan maskeleme teknolojisi, hareket eden nesneleri ve aynı zamanda gizli kalmasını düşündüğünüz sabit alanları gizleyebilen bir MOR (Hareketli Nesne Kaldırma) işlevini kullanır. Ayrıca, uyarlanabilir ve kullanımı kolay bir sistemin garanti edilmesi için, boş zamanlarda MOR fonksiyonu kaldırılabilir ve maskeli alanlar değiştirilebilir.

İnsan Maskeleme teknolojisi, Genel Veri Koruması Yönetmeliği'ne de uygundur ve perakende, lojistik, bankacılık ve daha birçok çeşitli çevrede kullanılabilir.

Akıllı Video Hareket Algılama (iVMD)
i-VMD, güvenlik sistemi işlemlerinin yürütülmesini kolaylaştırıp daha otomatik ve bu sebeple de daha güvenli hale getirir. Yazılım, çekim alanındaki nesnelerin hareketini algılayabilmektedir. Kamera görüşü içerisinde sanal olarak önceden tanımlanmış alanlar nedeniyle, algılama alanı içindeki kişilerin veya nesnelerin anormal veya beklenmedik davranışlarını göstermek için alarmlar kurulabilir.

Zorlu koşullar altında gerçek zamanlı çekim için olağanüstü görüntü kalitesi
- Balık gözünün kenarındaki kişi yüzünün ve nesnelerin daha net görülmesi ve görüntüsünün daha az bozulması
- Tünel girişi ve çıkışı gibi ani ışık değişimlerine anında tepki verme
- Hızlı hareket eden nesneler için Otomatik Kapaklı hız kontrolü
- Arkadan aydınlatmalı durumlar ve geceleyin sokaklardaki gölgeler için Süper Dinamik 108dB

Yeni Akıllı Kodlama teknolojisi ile olağanüstü H.265 sıkıştırma
- Herhangi bir H.264 tabanlı sıkıştırma tekniğine kıyasla daha uzun kayıt ve daha az depolama alanı
- Kendi kendine öğrenen yeni ROI• 2 kodlaması (Auto VIQS), araç ve insan resimlerinin iyi kalitede kalmasını sağlamak için, bant genişliğini düşürürken hareket alanlarını dinamik olarak algılar

Yüksek Veri Güvenliği
- Verilerinizi güvende tutmak için tam şifrelemeli SD kartına doğrudan kayıt
- FIPS 140-2 1. Seviye ile uyumlu
IP gözetleme/kurcalamadan korunmak ve veri değişimini tespit etmek için, desteklenen VMS ve cihazlarla tam, uçtan uca sistem şifreleme

Yerleşik güçlü analitikler ile eksiksiz• 3
- Isı eşleme : İnsanların yoğunluk modellerinin ve kalma sürelerinin görselleştirilmesi
- İnsan Sayımı : Belirli bir bölgeye giren ve çıkan kişilerin sayısı hakkında istatistiki veriler
- MOR (Hareketli Nesne Kaldırma) : İnsanların ve diğer hareketli nesnelerin videodan çıkarılarak yalnızca yakın çevredekilerin görüntülenmesi

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr