ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP DOME KAMERALAR >> İÇ ORTAM DOME KAMERALAR >> WV-SFN130
IP DOME KAMERALAR
 
CCTV WV-SFN130

Süper Dinamik Full HD Dome Network Kamera

Akıllı görüntüleme için kompakt boyutlu ve geniş açılı görüntü
WV-SFN130 üstün dayanıklılık ve dinleme kontrolü amaçlı dahili mikrofon imkanları sunan Süper Dinamik Full HD Kubbe Ağ Kamerasıdır. Kompakt boyutu kamerayı tüm alanlarda fark edilmeyen bir hale getirerek göze çarpmayan bir kuruluma olanak sağlar. Yatay geniş açılı 108 dereceye kadar görüntüleme, bilinen kameralara kıyasla daha az kurulum gerektiren kameraların beraberinde daha fazla alanı kapsayabildiği anlamına gelmektedir. Akıllı i-VMD fonksiyonu aktif ve iyi derecede detaylandırılmış alarm algılama olanağı bant aralığında tasarruf sağlayarak depolama alanı yaratır.

WV-SFN130 ticari, müzeler gibi tüm geniş alanlar ve günlük satış yapan tüm iş yerlerinde kullanılmak üzere oldukça uygundur.

Parlayan koşullarda geniş açılı net resimler
Tek bir görüntü bile yüksek parlaklık, parlama, karanlık ve arka ışık durumları gibi karmaşık ışık koşullarını barındırabilir. Birleştirilen gelişmiş görüntü işleme teknolojileri sayesinde bu kamera, ışık koşullarının neden olduğu geniş açılarda net ve kolay sapmaya olanak sağlarSüper Dinamik Yüz
3D Çok işlemli Gürültü Azaltımlı (MNR) yüksek duyarlılıklı MOS
Frekanslara Bölünmüş Filtre (FDF)
Sis ve kum fırtınası telafisi
Yüksek Işık Telafisi (HLC)
ve çok daha fazlası

IP- Ağ dostu ve akıllı
Uygun-boyutlu video akışı, WV-SFN130 ağ bant aralığı tasarrufu sağlayarak, her cihazın ihtiyacı için dört H.264' kadar (Yüksek profil) akışı ve uygun olacak şekilde boyutlandırılmış JPEG akışını garanti eder. Yüksek H.264 telafisi sayesinde tasarruflar, ağ bant genişliği ve kaydedici disk alanı, yüksek kalitede resimlerin devamı sağlanır. Sonuç olarak, toplam mülkiyet maliyeti az disk veya bulut depolama alanı ihtiyacı olarak tüm izleme sistemi beraberinde azalır.


Daha fazlası için, Akıllı Kodlama Teknolojisi kamera özelliklerine göz atın: Resimler Grubu (GOP) kontrolü, etkili kodlamanın gerçekleştirilmesi için çerçevedeki gereksiz bilgileri kaldırır. GOP kontrol 3D-MNR ve FDF, son bit hızı düşürme teknolojisi beraberinde, bu kamera ağ bant genişliği ve kaydedici disk alanı tasarrufu sağlar.

Geliştirilmiş kendiliğinden öğrenme algoritması ve yeni güçlü LSI donanımı beraberinde, SFN130 kamerası fazla olan zekası ile birlikte yüksek tespit doğruluğu sağlar. Bu kamera ayrıca elektronik özel hayatı maskeleme uygulamasını destekler. Bölgeler ve görüntülerin maskelenmiş alanları kolaylıkla belirlenir.

    © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr