ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP DOME KAMERALAR >> 360° İÇ ORTAM KAMERALAR >> WV-SFN480
IP DOME KAMERALAR
 
CCTV WV-SFN480

360 Derece 9 Megapiksel Dome Network Kamerası

Çok çeşitli aktarım modlarıyla • 360° izleme: Balık Gözü, Panorama, Çift Panorama, Dörtlü PTZ, Tekli PTZ, ve Dörtlü akışlar (H.264)
• 15 fps'ye kadar 9M (2992x2992) görüntüler ve 30 fps'ye kadar 4M (2048x2048)
• Yaklaşık 1/2 inç, yüksek hassasiyetli MOS görüntü sensörü
• Yüksek hassasiyetli MOS Sensörün sunduğu 12.4 mega piksel süper yüksek çözünürlük
• Çoklu H.264 (Yüksek profil) akışlar (maks. 4 akış) ve JPEG akışlar, yeni 4K ULTRA HD sayesinde gerçek zamanlı simültane izleme ve yüksek çözünürlüklü kayıt imkanı sunar.
• Geniş Dinamik Aralık ve ABS (Adaptif Siyah Esneme) teknolojileri, daha geniş bir dinamik aralık sunar.
• Dijital Gürültü Azaltma: 3D-DNR çeşitli koşullarda gürültünün azalmasını sağlar.
• Yüksek hassasiyet ile birlikte Gece & Gündüz fonksiyonu: 0.3 lx (Renkli), 0.2 lx (Siyah/Beyaz) F1.9'da

ABF (Otomatik Arka Odak) hem renkli hem de siyah beyaz modlarda keskin görüntü için otomatik odak ayarlamasını mümkün kılar.
• VIQS teknolojisi belirlenen sekiz alanda daha yüksek görüntü kalitesiyle çekim yapılmasını sağlarken, bu alanların dışındaki alanlarda daha düşük görüntü kalitesiyle çekim yapılır ve bu da daha düşük ebatlardaki görüntü dosyalarının ve bit hızlarının kullanımına imkan sunar.
• Az ışıkta bile daha iyi rek tekrarlanabilirliği sağlayan Süper Renk Parlaklığı Telafisi gibi yeni teknolojiler standart olarak sunulmaktadır.
• Yüz algılama fonksiyonu insan yüzünün konumunu algılar ve bu bilgi XML veya video akışıyla gönderilir. (İsteğe Bağlı)
İzinsiz giriş yapan kişi / Dolaşan kişi / Yön / Sahne değişimi / Nesne / Çapraz çizgi algılama, İnsan Sayımı (Çapraz çizgi), MOR (Hareketli Nesne Kaldırıcısı) Fonksiyonu, Isı haritası (Yüksek Trafikli Bölge / Uzun kalınan Bölge) gibi •akıllı fonksiyonlar (İsteğe bağlı).

360 derece İç Mekan Sabit Kubbeli Ağ Kamerası WV-SFN480 yeni geliştirilmiş 12.4 Megapiksel yüksek hassasiyetli MOS sensör ve çok sayıda H.264 Yüksek Profil akışları veya JPEG akışları sunan yeni 4K HD ULTRA motor kullanır ve Balık Gözü modunda 9M'ye kadar çıkan kaliteye sahiptir.
4K 360 derece kameraya çok çeşitli aktarım modları sunabilen görüntü telafisi entegre edilmiştir: Balık Gözü, Panorama, Çift Panorama, Dörtlü PTZ, Tekli PTA, ve Dörtlü akışlar.

WV-SFN480 15 fps'ye kadar 9M görüntü ve 30 fps'ye kadar 4M görüntü sunabilir. Gece/gündüz fonksiyonu ile dijital gürültü azaltma ve 3D-DNR düşük ışık koşullarında net görüntüler sunar.
ABF (Otomatik Arka Odak) hem renkli hem de siyah beyaz modlarda keskin odaklama sağlar. Yeni geliştirilmiş Panasonic lens görüntünün kenarlarında son derece yüksek görüntü kalitesi sunar ve mercek bozulma telafisiyle görüntüler 256 adımda ayarlanabilir.
SD kenar kaydı kamerayla kolay kayıt için sunulur ve kamera web sitesi üzerinden ya da WV-ASM200 yazılım platformundan kontrol edilebilir.
Gelişmiş özellikler arasında yer alan Yüz algılama, insan yüzlerinin görüntü içerisindeki konumunu algılar, Belirlenen bölgede Değişken Görüntü Kalitesi daha düşük bant genişliğiyle daha yüksek kalitede çekim yapılmasını sağlar.
WV-SFN480'e yoğun trafikli bölgeler ve uzun süre kalınan bölgelerin tespiti için Isı Haritası, 12 geçiş çizgisine kadar insan sayma ve görüntülerdeki hareketli nesneleri kaldırarak bir yandan gizlilik sağlarken diğer yandan da arka planı koruyan benzersiz hareketli nesne kaldırıcısı gibi akıllı fonksiyonlar opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

    © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr