ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP DOME KAMERALAR >> DIŞ ORTAM DOME KAMERALAR >> WV-SFV110
IP DOME KAMERALAR
 
CCTV WV-SFV110

WV-SFV110 / WV-SFV110M
Süper Dinamik Hasara Dayanıklı HD Dome Network Kamera

Akıllı görüntüleme için kompakt boyutlu ve geniş açılı görüntü
WV-SFV130(M) hasara dayanıklı dış mekan kamera yuvası beraberinde üstün dayanıklılık ve dinleme kontrolü amaçlı dahili mikrofon imkanları sunan Süper Dinamik Full HD Kubbe Ağ Kamerasıdır. Kompakt boyutu, kamerayı tüm alanlarda fark edilmeyen bir hale getirerek göze çarpmayan kuruluma olanak sağlar. Yatay geniş açılı 108 dereceye kadar görüntüleme, bilinen kameralara kıyasla daha az kurulum gerektiren kameraların beraberinde daha fazla alanı kapsayabildiği anlamına gelir. Akıllı i-VMD fonksiyonu aktif ve iyi derecede detaylandırılmış alarm algılama olanağı bant aralığında tasarruf sağlayarak depolama alanı yaratır.

Gemi, tren, otobüslerdeki kurulumu hedeflenmiş M-modeli WV-SFV130M ile eş değer olarak, WV-SFV130, müzeler gibi tüm geniş ticari alanlar ve günlük satış yapan tüm iş yerlerinde kullanılmak üzere oldukça uygundur.Zorlu dış mekan ortamları için uygundur
WV-SFV130M kameraları EN50155-T3 ile uyumlu olduğundan şiddetli sarsıntı ve titreşimlere karşı koyabilmektedir. M12 konektör donanımı, tüm araçlara bağlı olan titreşimlere karşı dayanıklıdır ve ECE-R10 ile uyumlu olarak çalışabildiğinden WV-SFV130M Tren yolu uygulamaları için bile uygundur.

Her iki model de IK10- sınıfı darbelere dayanıklıdır. Kameranın mekanik sarsıntıya maruz kalması durumunda, darbeye dayanaklı bir alüminyum pres,-döküm gövde optik sistemi darbeden korur.

Polikarbonat kamera kubbesi ve alüminyum pres-döküm gövdesi ile, her iki kameranın IP66-sınıfı hava koşulları dayanıklılığı, dış mekan görüntülemesi için kullanıma hazırdır. Soğutucu fanı ve ısıtıcısı sayesinde, kameralar -40'dan +60' celsius derece sıcaklığına kadar çalışır.

RJ45 suya dayanıklı konektör donanımı beraberinde WV-SFV130 kamerası suya dayanıklı bant olmadan LAN kablosuna bağlanabilir.

Parlama koşullarında geniş açılı net resimler
Tek bir görüntü bile yüksek parlaklık, parlama, karanlık ve arka ışık durumları gibi karmaşık ışık koşullarını barındırabilir. Birleştirilen gelişmiş görüntü işleme teknolojileri sayesinde bu kamera, ışık koşullarının neden olduğu geniş açılarda net ve kolay saptamaya olanak sağlarSüper Dinamik Yüz
3D Çok işlemli Gürültü Azaltımlı (MNR) yüksek duyarlılıklı MOS
Frekanslara Bölünmüş Filtre (FDF)
Sis ve kum fırtınası telafisi
Yüksek Işık Telafisi (HLC)
ve çok daha fazlası

IP- Ağ dostu ve akıllı
Uygun-boyutlu video akışı, WV-SFV130(M) ağ bant aralığı tasarrufu sağlayarak, her cihazın ihtiyacı için dört H.264' kadar (Yüksek profil) akışı ve uygun olacak şekilde boyutlandırılmış JPEG akışını garanti eder. Yüksek H.264 telafisi sayesinde tasarruflar, ağ bant genişliği, kaydedici disk alanı ve yüksek kalitede resimlerin devamlılığı sağlanır. Sonuç olarak, toplam mülkiyet maliyeti daha az disk veya bulut depolama alanı ihtiyacı olarak, tüm izleme sistemi beraberinde azalır.

Daha fazlası için, Akıllı Kodlama Teknolojisi kamera özelliklerimize göz atın: Resimler Grubu (GOP) kontrolü, etkili kodlamanın gerçekleştirilmesi için çerçevedeki gereksiz bilgileri kaldırır. GOP kontrol 3D-MNR ve FDF, bit hızı düşürme son teknolojisi ile birlikte, bu kamera ağ bandı genişliği ve kaydedici disk alanı tasarrufu sağlar.

Geliştirilmiş kendiliğinden öğrenme algoritması ve yeni güçlü LSI donanımı beraberinde, SFV130(M) kamerası fazla olan zekası ile birlikte yüksek tespit doğruluğu sağlar. Bu kamera ayrıca elektronik özel hayatı maskeleme uygulamasını destekler. Bölgeler ve görüntülerin maskelenmiş alanları kolaylıkla belirlenir.

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr