ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP DOME KAMERALAR >> 360° DIŞ ORTAM KAMERALAR >> WV-SFV481
IP DOME KAMERALAR
 
CCTV WV-SFV481

360 Derece Vandalizme Dayanıklı 9 Megapiksel Dome Network Kamera

Çok çeşitli aktarım modlarıyla • 360° izleme: Balık Gözü, Panorama, Çift Panorama, Dörtlü PTZ, Tekli PTZ, ve Dörtlü akışlar (H.264)
• 15 fps'ye kadar 9M (2992x2992) ve 30 fps'ye kadar 4M (2048x2048) görüntü
• Yaklaşık 1/2 inç, yüksek hassasiyetli MOS görüntü sensörü
• Yüksek hassasiyetli MOS Sensörün sunduğu 12.4 mega piksel süper yüksek çözünürlük
• Çoklu H.264 (Yüksek profil) akış (maks. 4 akış) ve JPEG akışlar, yeni 4K ULTRA HD sayesinde gerçek zamanlı simültane izleme ve yüksek çözünürlüklü kayıt imkanı sunar.
• Geniş Dinamik Aralık ve ABS (Adaptif Siyah Esneme) teknolojileri, daha geniş bir dinamik aralık sunar.
• Dijital Gürültü Azaltma: 3D-DNR çeşitli koşullarda gürültünün azalmasını sağlar.
• Yüksek hassasiyet ile birlikte Gece & Gündüz (IR) fonksiyonu:0.3 lx (Renkli), 0.04 lx (Siyah/Beyaz) F1.9'da
• ABF (Otomatik Arka Odak) hem renkli hem de siyah beyaz modlarda keskin görüntü için otomatik odak ayarlamasını mümkün kılar.

• VIQS teknolojisi belirlenen sekiz alanda daha yüksek görüntü kalitesiyle çekim yapılmasını sağlarken, bu alanların dışındaki alanlarda daha düşük görüntü kalitesiyle çekim yapılır ve bu da daha düşük ebatlardaki görüntü dosyalarının ve bit hızlarının kullanımına imkan sunar.
• Az ışıkta bile daha iyi renk tekrarlanabilirliği sağlayan Süper Renk Parlaklığı Telafisi gibi yeni teknolojiler standart olarak sunulmaktadır.
• Yüz algılama fonksiyonu insan yüzünün konumunu algılar ve bu bilgi XML veya video akışıyla gönderilir. (İsteğe Bağlı)
İzinsiz giriş yapan kişi / Dolaşan kişi / Yön / Sahne değişimi / Nesne / Çapraz çizgi algılama, İnsan Sayımı (Çapraz çizgi), MOR (Hareketli Nesne Kaldırıcısı) Fonksiyonu, Isı haritası (Yüksek Trafikli Bölge / Uzun kalınan Bölge) gibi •akıllı fonksiyonlar (İsteğe bağlı).
• Yüksek güvenilirlik için vandalizme karşı dirençli mekanizma
• Çeşitli hava koşullarında kullanılmak üzere nem alma cihazı.
• Demiryolu uygulamaları için EN50155 ile uyumlu

360 derece Dış Mekan Sabit Kubbeli Ağ Kamerası WV-SFV481 yeni geliştirilmiş 12.4 Megapiksel yüksek hassasiyetli MOS sensör ve çok sayıda H.264 Yüksek Profil akışları veya JPEG akışları sunan yeni 4K HD ULTRA motor kullanır ve Balık Gözü modunda 9M'ye kadar çıkan kaliteye sahiptir.
4K 360 derece kameraya çok çeşitli aktarım modları sunabilen görüntü telafisi entegre edilmiştir: Balık Gözü, Panorama, Çift Panorama, Dörtlü PTZ, Tekli PTA, ve Dörtlü akışlar.

WV SFV481 15 fps'ye kadar 9M görüntü ve 30 fps'ye kadar 4M görüntü sunabilir. Gece/gündüz (IR) fonksiyonu ile dijital gürültü azaltma ve 3D-DNR düşük ışık koşullarında net görüntüler sunar.
ABF (Otomatik Arka Odak) hem renkli hem de siyah beyaz modlarda keskin odaklanma sağlar ve sıcaklık dalgalanmalarında odak telafisi yaparak her koşulda net odaklanma mümkün olur. Yeni geliştirilmiş Panasonic lens görüntünün kenarlarında son derece yüksek görüntü kalitesi sunar ve mercek bozulma telafisiyle görüntüler 256 adımda ayarlanabilir.
SD kenar kaydı kamerayla kolay kayıt için sunulur ve kamera web sitesi üzerinden ya da WV-ASM200 yazılım platformundan kontrol edilebilir.
WV SFV481'in vandalizme dirençli mekanizmayla donatılmış olması araç üstü uygulamalarda yüksek güvenilirlik sağlar ve EN50155 standardına uygundur.
Gelişmiş özellikler arasında yer alan Yüz algılama, insan yüzlerinin görüntü içerisindeki konumunu algılar, Belirlenen bölgede Değişken Görüntü Kalitesi daha düşük bant genişliğiyle daha yüksek kalitede çekim yapılmasını sağlar, ayrıca çeşitli hava koşullarında kullanılan benzersiz bir nem alma cihazı mevcuttur.
WV-SFV481'e yoğun trafikli bölgeler ve uzun süre kalınan bölgelerin tespiti için Isı Haritası, 12 geçiş çizgisine kadar insan sayma ve görüntülerdeki hareketli nesneleri kaldırarak bir yandan gizlilik sağlarken diğer yandan da arka planı koruyan benzersiz hareketli nesne kaldırıcısı gibi akıllı fonkisyonlar opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr