ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP DOME KAMERALAR >> DIŞ ORTAM DOME KAMERALAR >> WV-SFV781L (4K)
IP DOME KAMERALAR
 
CCTV WV-SFV781L (4K)

Yeni Gerçek 4K Dome Network Güvenlik Kamerası

Gerçek 4K Vandalizm Korumalı Dış Mekan Güvenlik Kamerası
4k optik 6 x zoom lens
4k kamera için 12MP yüksek hassasiyetli sensör
Yüksek çözünürlük, 2000'den fazla TV kanalı
Her tür hava koşulunda net görüş için yağmura suyu tabakalandırma
Her tür aydınlatma koşulunda görüş için Akıllı IR LED
4K ultra motor
Smart DoF (Akıllı Alan Derinliği)
Şimdiye kadar deneyimlenmiş en net ve berrak görüntüleri sunan en yeni Panasonic’ ultra yüksek çözünürlüklü WV-SFV781L güvenlik kamerası piyasaya sürülüyor. Kamera vandalizme karşı dayanıklıdır ve çok sayıda çığır açan özellikle donatılmıştır. 4K teknolojisindeki bu yenilik son derece yüksek görüntü kalitesiyle birlikte, kompresyon teknolojimiz sayesinde diğer 4K kameraların dosya boyutunun 1/7'sini kaplar. HD kameralarla geniş açılı görüntülemenin öneminin farkındayız ve Gerçek 4K kameralarımızın ister görüntünün ortasında, ister kenarlarında olsun, tüm görüş alanlarında berrak bir netliği korumasını sağladık.

1/1.7” sensörle birlikte Panasonic Gerçek 4K F1.6 mercek renkli olarak sadece 0,3lx, siyah beyaz olarak ise sadece 0.03lx gibi düşük aydınlatma değerlerinde veya IR LED işlevi sayesinde 0lux değerinde performans sağlarken, rakip 4K sınıfı güvenlik kameralarıyla kıyaslandığında son derece hassastır.

Sanal PTZ operasyonu kullanıcının görünümdeki bazı alanları kesmesine imkan sunarken bir yandan da tüm alanı kaydetmeye devam etmesini sağlar, bu sayede kritik görev uygulamalarında hiçbir an kaçırılmamış olur.

WV-SFV781L kamera aynı zamanda 17° ila 96° yatay açısal görüş alanı ile birlikte 16:9 görüntü oranı ve 17.0° ila 100°yatay açısal görüş oranı ile birlikte 4:3 görüntü oranı sağlar. WV-SFV781L ve WV-SPV781L aynı zamanda IP66-, NEMA4x- ve IK10-değerleriyle su ve darbeye dayanıklıdır.

Kameranın yağmura suyu tabakalandırma özelliği yağmurlu hava koşullarında sürekli yüksek görüş sağlar ve suyun ışığı dağıtarak görüşü bozabilecek damlacıklar oluşturması önlenerek kamera yüzeyinde bir tabaka halinde birikmesi sağlanır.

Bu kamera bir dizi dış mekan uygulaması için idealdir. Kameranın kullanılabileceği alanlar, bunlarla sınırla kalmamak kaydıyla:

Kamu güvenliğinde, örn. şehirde kavşaklarda ve meydanlarda, hapishanelerde veya park alanlarında gözetim amaçlı.
Taşımada, örn. havaalanlarında, istasyonlarında veya merkez terminallerinde
Endüstriyel ortamlarda, örn. Liman tesislerinde, fabrikalarda

Ürün Özellikleri
4K (3,840 x 2,160) 30 fps'ye kadar görüntüler, 12M piksel (4,000 x 3,000) 15 fps'ye kadar görüntüler
VIQS (Belirlenen alanda Değişken Görüntü Kalitesi) teknolojisi belirlenen sekiz konumun daha yüksek görüntü kalitesiyle görüntü almasını sağlarken diğer alanlar daha düşük görüntü kalitesiyle görüntü alır, bu da daha düşük görüntü dosya boyutu ve bit değeri sağlar.
Çoklu H.264 (Yüksek profil) akışlar ve JPEG akışlar simültane gerçek zamanlı kayıt ve yüksek çözünürlüklü kayıt imkanı sunar.
Yüksek hassasiyetle birlikte Gece ve Gündüz (ICR• ) işlevi: F1.6• ICR'de 0.3 lx (Renkli), 0.04 lx (Siyah/Beyaz): IR Kesici filtre Sökme
Yüksek güvenilirlik için vandalizme dayanıklı mekanizma (IK10)
Yağmurlu koşullarda görüş için yağmur suyu tabakalandırma
Çeşitli hava koşullarında kullanılmak üzere nem alma cihazı
Akıllı IR LED ile donatılmış: Kızıl ötesi LED sıfır Ix'te fotoğraf çekimini mümkün kılar. IR LED ortama uyacak şekilde kontrol edilir, böylece kamera insan yüzlerini beyaz bulanıklık olmaksızın net görüntüler halinde yakalar.
HLC (Yüksek Işık Dengelemesi) teknolojisi araç farları gibi güçlü ışık kaynaklarını azaltarak kameranın görüşünün bozulmasını önler.
Sis telafi fonksiyonu standart olarak sunulmaktadır.
IP66 su ve toz geçirmezlik seviyesi. IEC60529 ölçüm standardıyla uyumlu, Tip 4X(UL50), NEMA 4X uyumlu.

    © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr