ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP SABİT KAMERALAR >> BULLET KAMERALAR >> WV-SPW312L
IP SABİT KAMERALAR
 
CCTV WV-SPW312L

HD Bullet Network Kamera (Dahili IR LED)

Panasonic WV-SPW312L HD bullet kamerası yüksek kalitede ve her türlü güvenlik sistemine düşük maliyet karşılığında eklenebilecek şekilde tasarlanmıştır. Oldukça düşük başlangıç fiyatından istifade etmekle kalmayıp (daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın), kameranın günlük faaliyeti esnasında aşağıda belirtilen özellikleri sayesinde maliyetten de tasarruf edebilirsiniz.

VIQS Teknolojisi (Belirlenmiş alanda değişken görüntü kalitesi) Bu özel Panasonic teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
H.264 Görüntü Sıkıştırma - daha düşük dosya boyutuyla desteklenen yüksek kaliteli görüntü akışı, verilerin depolanması ve görüntü akışının netliğinden ödün vermeksizin masraflarda tasarruf edilmesini sağlar
Otomatik odaklanma - bu teknoloji kullanılarak kurulum süresinden ve masraflardan tasarruf edilir.

Panasonic HD Bullet Kamera maliyetleri düşürmekle kalmayıp, çeşitli özellikler ile donanımlı olduğu için çok yönlü işlevselliği teminat altındadır, farklı çevrelerde kullanmaya uygundur.

Boyutu itibariyle küçük olan kamera - ayrı parçalardan oluşur ve sade görünümlüdür, hem perakende satış için hem de müşteriyle yüz yüze satış için uygundur.
Yüksek hassasiyetli gündüz/gece fonksiyonu - Bu özellik kameranın az ışık alan koşullarda, diyafram açıklığı F1.6 iken mükemmel performans sergilemesini sağlar (Renkli - 0.02lx; Siyah/Beyaz - 0.006lx)
IR LED (Kızılötesi Işınlar) - Bu özellik kameranın 0lx ayarında görüntü alabilmesine olanak sağlar, kullanıcının girdisine ihtiyaç duymaksızın ortam ışığını otomatik olarak adapte eder.
IP66 derecelendirmesine uygun olarak suya ve toza dayanıklılık - su geçirmezdir, açık hava uygulamaları için uygundur

    © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr