ANASAYFA     HAKKIMIZDA     SERVİS     ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ     İLETİŞİM  
Panasonic Broadcast
ideas for life
Türkiye Broadcast Distribütörü
    
Anasayfa >> Ürünler >> CCTV >> IP PTZ KAMERALAR >> DIŞ ORTAM PTZ KAMERALAR >> WV-SUD638
IP PTZ KAMERALAR
 
CCTV WV-SUD638

Aero PTZ - En Aşırı Koşullar Altında Üstün Performans Sunan PTZ Network Kamera

Kusursuz gövde tasarımlı, dayanıklı ve güçlü PTZ ağ kamerası
Aero PTZ (WV-SUD638), en aşırı çevre koşullarında bile yüksek kaliteli Full HD izleme görüntüleri sağlamak üzere tasarlanmış yeni ve çevre koşullarına karşı dayanıklılığı artırılmış bir kameradır. Aero PTZ limanlar, geçiş istasyonları, havaalanları, şehir izleme istasyonları, karayolları gibi aşırı sert doğal hava koşullarının veya diğer faktörlerin tipik bir video izleme kamerasının çalışmasını ve güvenilirliğini ciddi şekilde etkilediği çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur.

360 Derece Görüşlü Full HD Çözünürlük
En aşırı çevre koşullarında bile yüksek kaliteli ve stabil kamera görüntülerini elde etmek artık çok daha kolay. Aero PTZ, saatteki hızı 216 KMPH’ye ulaşan şiddetli rüzgarlarda bile 30X optik zoom lensiyle 60 fps’de 1080p çözünürlüğünde Full HD görüntüler almanızı sağlar. Bunu, benzersiz ve karakteristik aerodinamik tasarımı sayesinde gerçekleştirir. Dahası, benzersiz hibrid görüntü stabilizasyon sistemimiz Aero PTZ'nin panoramik döndürme motorlarını kullanarak düzeltme sağlayan jiroskopik sensörleri ve görüntü stabilizasyonunu bir araya getirir. Bu karmaşık özellik, yüksek hızdaki rüzgarlara ve açıkta duran direğe veya brakete monte PTZ kamera kullanımına bağlı yakınlaştırma sorunlarını çözümler.

Aero PTZ'nin 360-derecelik Sphere Vision 3D görüş özelliği, 360 derece sürekli kaydırma ve +/- 90 derece eğilme aralığı sağlar ve Super Dynamic Light Range Compensation (Süper Dinamik Işık Aralığı Düzeltme) özelliği, geleneksel kameralara kıyasla daha geniş bir dinamik aralık sağlar.

Hava nasıl olursa olsun en sağlam koruma özellikleri: Rüzgarlı ve Tuzlu Hava Dayanıklılığı
Kameranın güçlü ve kusursuz fiber glas gövdesi, herhangi bir ek dayanıklı boya işlemine gerek olmadan tuz ve hava korozyonunda karşı koruma sağlayarak Aero PTZ’nin tuzlu rüzgar fırtınalarından yakıcı güneş ışığına ve aşırı kutup soğuğuna kadar en zorlu hava koşullarında bile son derece dayanıklı olmasını sağlar. Kameranın benzersiz akıllı yarıçaplı gövde çizgisi, rüzgar sürüklenmesini en aza indirerek istikrar sağlar ve kar ve kir birikmesini engeller. Aero PTZ ayrıca IP67, NEMA-4X ve IK10 çevre spesifikasyonları uyarınca tam su ve toz geçirmezliğine sahip olup -50 ºC ile +55 ºC (-58 °F ile +131 °F) arasında değişen en sıcak ve en soğuk koşullarda çalışabilir. Ayrıca cam fiber gövde mükemmel güç, düşük ağırlık ve erozyon önleyici özellik sağlar. Kameranın üstün kaliteli plastik muhafazasının sağladığı bir diğer özellik olan hafiflik, özellikle yüksek yerlerde montaj işçiliği maliyetlerinin azaltılmasını sağlar.

Entegre silecek, yağmur, kar ve çamurlu koşullarda görüşü korurken buz çözücü -50℃’ye varan düşük sıcaklıklarda ön camdaki buzu veya karı çözer. Güçlü rüzgar dayanımı sayesinde (çalışma: 216km/sa - yıkıcı olmayan: 288km/sa) kamera güçlü fırtına rüzgarları veya şiddetli yağmur altında bile Kaydırma/Döndürme işlemlerinin yapılmasını sağlar. Bu özellikler, Aero PTZ kameranın yüksek hızlı ekspres tren uygulamalarının yakınına kurulabilmesini sağlarken aynı zamanda hava şartları nasıl olursa olsun mükemmel güvenilirliğe sahip dayanıklı bir ağ kamerası olmasını sağlar.

Tüm kamera tasarımını değiştirmeden takılabilen opsiyonel bir LED (492 feet/150m), geniş mesafeden yakınlaşma konumuna kadar en iyi ışıklandırmayı sağlar.

Temel Özellikler
FHD (1080p) 60 fps, x30 zoom lens
Entegre silecek ve otomatik buz çözücü
Rüzgar yükü dayanıklılığı 216kmph = 60m/sn (çalışma) ve 288kmph 80m/sn (yıkıcı olmayan)
Yüksek sınıf görüntü stabilizasyonu sağlayan i-SAS (Görüntü Stabilitesi Düzeltme Sistemi)
“Küresel P/T”, 360° 3D görüntüleme sağlar (Kaydırma: 360° sonsuz, döndürme: 90° ila -180°)
Çalışma sıcaklığı -50° ila +60° Santigrat
IP67, IP66, IK10 sertifikalı
Opsiyonel IR LED ışık (en fazla 150m/492ft, zoom kilitleme)
Cam fiber gövdeli hafif 8,0Kg gövde
Deniz kenarı kullanımına uygun tuzlu hava korozyonu koruması

    © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Tel: + 90 216 425 17 00      Faks: + 90 216 425 17 04      yayincilik@basari.com.tr